Susnet Facebook Like Box

Kontakt - godziny otwarcia

Godziny otwarcia serwisu:
poniedziałek-piątek: 830 - 1700


Załoga naszego serwisu

Paweł Smolakowski
tel. 71 3 95 00 95
tel. kom. 535 993 969

Mechanicy:

Tomasz Grubecki
Patryk Dzik

CZYSZCZENIE UKŁADU WTRYSKOWEGO
PDF Print E-mail

Czyszczenie układu wtryskowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi - czyszczenia układu wtryskowego w silnikach benzynowych i wysokoprężnych (Diesel).

 

Dlaczego jest to tak ważne?

Nowoczesny silnik najczęściej wyposażony jest w układ paliwowy typu Common Rail (diesel) lub wtrysk wielopunktowy (benzyna). Taki sposób zasilania jest bardzo wydajny i skuteczny, ale jednocześnie niezwykle precyzyjny oraz wrażliwy na niewłaściwą eksploatację i kiepską jakość paliwa. Własnie zmienna jakość oleju napędowego i benzyny, dodatki biopaliw, szczególne obciążenia układu paliwowego warunkami klimatycznymi oraz jazda na krótkich dystansach, powodują, że na zaworach wtryskowych, wtryskiwaczach i w całym układzie paliwowym powstają osady i nagary. Potrafią one spowodować nierówną pracę silnika na biegu jałowym, nadmierne zużycie paliwa, zmniejszenie mocy silnika i odczuwalnie pogarszają kulturę pracy silnika.

Czyszczenie chemiczne specjalnym urządzeniem i środkami renomowanego producenta (PRO-TEC) potrafi znacząco ograniczyć skutki powstawania złogów i nagarów w układzie paliwowym. Proces jest niezwykle skuteczny, pod warunkiem wykonania go w odpowiednim czasie. Musimy zdawać sobie sprawę, że preparaty chemiczne nie usuną już istniejących uszkodzeń mechanicznych, ale są w stanie maksymalnie opóźnić powstanie usterek.

Proces czyszczenia układu wtryskowego wykonuje się za pomocą urządzenia, które aplikuje do systemu zasilania samochodu odpowiednie substancje czyszczące. Zabieg nie wymaga demontażu wtryskiwaczy i jest bezpieczny dla silnika.

 

 

Paweł Smolakowski


tel. 71 3 95 00 95

tel. kom. 535 993 969

ps@saab.wroclaw.pl